П’ятірка автомобілів майбутнього

Експерти оцінили автоновинки, представлені в 2019 році, і склали рейтинг машин, які не тільки екологічні, але ще і функціональні.

електричний кросовер Audi Q4 e-Tron

На першій позиції розмістився електричний кросовер Audi Q4 e-Tron. Він запросто може подолати 450 км, а на зарядку батареї піде півгодини. Також він здатний подарувати як водієві, так і пасажирам комфортну поїздку за рахунок зручних сидінь.

Volkswagen ID Buggy Concept

Рядком нижче опинився Volkswagen ID Buggy Concept. Машина виглядає футуристично, особливо якщо мати на увазі салатовий колір і відсутність даху.

Seat El-Born

Бронзу присудили Seat El-Born. Ця новинка точно припаде до смаку представницям прекрасної статі. Насичений червоний колір з металевим відливом і просторий салон роблять машину унікальною.

Skoda Vision iV Concept, яка розташувалася на четвертому місці, отримала 22-дюймові колісні диски, світлодіодні фари, масивні бампери і камери замість дзеркал. Також вона оснащена великим цифровим екранами і здатна подолати 500 км без підзарядки.

Рейтинг замкнув Nissan IMQ Concept, що виділяється радіаторною фальшрешітою великого розміру і звуженими фарами, а потужність електродвигуна становить 250 кВт.