Яким автомобілям надають перевагу українці

Яким автомобілям надають перевагу українці

Дизельні і гібридні авто збільшують свою присутність в українському автопарку. А улюбленим електрокаром в українців залишається Nissan Leaf.

За результатами одинадцяти місяців 2017 року, машин, що працюють на бензині, зайняли 53,3% ринку нових легкових автомобілів. За даними асоціації Укравтопром, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року частка бензинових авто на первинному ринку практично не змінилася, рік тому вона становила 53,8%.

Найпопулярнішою моделлю автомобіля з бензиновим двигуном за підсумками періоду стала Skoda Octavia, її вибрали 2080 покупців.

Автомобілі з дизельними двигунами впевнено утримують другу позицію на українському ринку нових легкових авто з часткою в 38,8%, яка збільшилася на 1% відносно минулого року. Лідером в дизельному сегменті ринку став автомобіль KIA Sportage, вибір на якому зупинили 2431 чоловік.

Автомобілі, оснащені газобалонним обладнанням, охопили 5,1% ринку, роком раніше їх частка була майже 7%. Тут пальма першості належить вітчизняному автомобілю ЗАЗ Сенс — 253 шт.

З 0,7% в минулому році до 2,3% в цьому зросла ринкова частка гібридних авто. Бестселером серед гібридів став кросовер Totyota RAV-4, його результат — 911 продажів.

Найбільш екологічні автомобілі, що працюють виключно на електротязі, за підсумками одинадцяти місяців 2017 року зайняли всього 0,5% ринку нових легкових авто. Рік тому вони охоплювали 0,9% продажів нових машин. Улюбленим електрокаром в українців залишається Nissan Leaf. З січня по листопад цю модель придбали 198 автомобілістів.